Přidej se k nám na Facebooku!!!

Ostrov Tenerife

Dovolená na Tenerife? Klikněte zde, vyberte zájezd a jeďte!!!


Los Cristianos

Když se řekne Tenerife a Los Cristianos, je řeč o nejatraktivnější oblasti pláží dlouhé asi 20 kilometrů uzpůsobené pro milovníky dokonalé plážové dovolené. Los Cristianos naleznete v jižní části ostrova Tenerife, viz mapa dole na stránce.

Prostorné a krásně přístupné pláže s jemňoučkým pískem nabízejí relaxaci na slunci nebo pod slunečníky. Pláže jsou dobře přístupné a ploché. Voda je čisťounká a pro koupání bezpečná. Rušné plážové promenády jsou lemovány bary, restauracemi všeho typu a kavárnami, dále bezpočtem obchodů a obchůdků. A nad tím vším se jsou umístěné hotely, jeden vedle druhého.


Pokud nechcete nebo nemůžete chodit pěšky, po promenádě se můžete přemísťovat malými vozítky (viz foto). Není bez zajímavosti že celá tato oblast včetně pláže (a toalet na pláži) je přizpůsobena i pro vozíčkáře. V Los Cristianos jsou potápěčské školy, školy surfování, kurzy jízdy na kajaku, můžete si půjčit šlapadlo, šnorchlovat, jezdit na banánu a bezpočet dalších služeb a atrakcí.


Pokud Vám nekonečné a robustní hotelové komplexy vadí, zamiřte na sever ostrova Tenerife.

Pláž s lehátky Pohled na promenádu a pláž, v pozadí hotely Mobilní vozítka Webkamera Los ChristianosVideo Los Cristianos TenerifeMapa
Klíčová slova: Los Cristianos, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko, SpainAutorem fotografií je J. Krásová www.krasova.com (pokud ne je to uvedeno)